اخبار
 

آشنایی با پیشکسوت صنف فناوران رایانه تهران

یکشنبه, 22 دی 1398 09:36 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گفت و گوی اتاق اصناف تهران با آقای علیرضا مراتی؛

آشنایی با پیشکسوت صنف فناوران رایانه تهران

در ابتدا خودتان را معرفی کنید.

علیرضا مرآتی شیرازی متولد ۱۳۱۹ تهران، دارای تحصیلات اداری در حیطه ماشین آلات اداری و مدرک اخذ دوره های سرتی فیکیت در ایتالیا به صورت کامل می باشم. پنج فرزند دارم و از ابتدا به عنوان نماینده ایران در ماشین های تویوتای میلان خرید و فروش و تعمیر آن را انجام می دادم که به جهت تغییر تکنولوژی و ورود صنایع آموزشی مدرن مسیر فعالییت خود را به این سمت و سو ادامه دادم.

لطفا از فعالیت های خود در حیطه اتحادیه بفرمایید.

 بالغ بر ۲۷ سال ریاست اتحادیه را بر عهده داشتم. از همان ابتدا که اتحادیه تاسیس شد و بینان گذار اتحادیه هستم، شروع اتحادیه در  اتاقی بود که به قرض گرفته بودیم. کم کم  بدون دریافت هیچ گونه دستمزدی، با تمام قوا در کنار هیات مدیره وقت و با هزینه شخصی تلاش کردیم تا ساختمان اتحادیه را هر روز ارتقا داده تا اینکه به این ساختمان تبدیل کردیم .در این جریان خوب است که از دیگر فعالانی که عمر شریف خود را در این حیطه گذاشتند نام ببریم؛ مرحوم حاج سید جواد کاشانی نژاد نماینده شرکت کنن در ایران-مرحوم فریدون اقبال-مرحوم ابولقاسم نفری-حاج ماشا ا… حسینی

وی در رابطه با فعالیت افراد در این حیطه بیان داشت: همواره عشق داشتم تا جوانان تحصیلکرده در این حیطه وارد شوند تا کشور به جهت علم انفورماتیک و داده ورزی فعال و با بکارگیری متخصصین تحصیلکرده حوزه های نرم افزار و سخت افزاری با امکاناتی که در اختیارشان باید قرار داده شود، کشوری مترقی در جهان داشته باشیم. امروزه دنیا در حوزه فن آوری هدایت می شود و این علم هر روز در شرایط بهتری قرار داده می شود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

نفرات آنلاین

ما 131 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی