اخبار
 

ضرورت ثبت اطلاعات تامین کنندگان کالا در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

دوشنبه, 19 فروردين 1398 10:33 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 ضرورت ثبت اطلاعات تامین کنندگان کالا در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

کلیه تامین‎کنندگان کالا و خدمات با ثبت اطلاعات در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می توانند از منافع آن به خصوص امکان معامله در فضای رقابتی سالم با کلیه دستگاه‎های اجرایی کشور برخوردار شوند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران - به موجب ماده 50 قانون احکام دائمی برنامه‎های توسعه کشور ، ماده 9 قانون برنامه ششم توسعه، تبصره 5 ماده 169 قانون اصلاح قانون مالیات‎های مستقیم و مصوبه هیات دولت با عنوان آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، کلیه دستگاههای اجرایی مکلفند تمامی مراحل معاملات خود اعم از مناقصات خرد، کلان و مزایده‎ها را مطابق قانون برگزاری مناقصات در بستر سامانه فوق‎الذکر انجام دهند. با توجه به اینکه تامین‎کنندگان کالا و خدمات به عنوان یکی از نقش آفرینان اصلی این فرایند، با حضور در این سامانه از منافع آن به خصوص امکان معامله در فضای رقابتی سالم با کلیه دستگاه‎های اجرایی کشور برخوردار می‎گردند و به پشتوانه قوانین محدودکننده دستگاه‎های اجرایی در خصوص خرید کالاها و خدمات خارجی دارای معادل داخلی می‎توانند از حمایت لازم برخوردار شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‎توانید به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی واقع در بلوار کشاورز، خیابان شهید نادری، جنب کوچه حجت دوست، پلاک 15، طبقه همکف مراجعه نمایید.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

نفرات آنلاین

ما 268 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی