اطلاعیه ها
 

نرخ های مصوب ثبت کد اقتصادی و اظهارنامه مالیاتی توسط کافی نت ها اعلام شد

دوشنبه, 09 تیر 1399 13:41 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نرخ های مصوب ثبت کد اقتصادی و اظهارنامه مالیاتی توسط کافی نت ها اعلام شد

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران نرخ‎های مصوب انجام عملیات ثبت نام کد اقتصادی و ثبت اظهارنامه مالیاتی را اعلام کرد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- بر اساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتی کشور، صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) تا پایان مرداد و اشخاص حقوقی تا پایان شهریور فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۸ خود را به صورت الکترونیکی به سازمان تسلیم کنند. در همین راستا اتحادیه فناوران جهت ساماندهی فعالیت کافی‎نت‎ها در این خصوص، نرخنامه ثبت نام کد اقتصادی و اظهارنامه مالیاتی را مصوب کرد.

با توجه به تایید و صدور نرخنامه جدید مصوب سال 1399 از همکاران عزیز کافی نت درخواست می‌شود، نسبت به دریافت و پرینت نرخ‎نامه انجام عملیات ثبت نام کد اقتصادی و ثبت اظهارنامه مالیاتی اقدام کرده و نرخ‌نامه در محل کسب به نحوی قرار گیرد که قیمت دستمزد به سهولت و روشنی برای همگان قابل روئیت باشد.

به اطلاع کلیه کافی‌نت‌داران می‌رساند، هر یک از اعضای دارای پروانه کسب یا در دست اقدام که ثبت اظهارنامه مالیاتی انجام می‎دهند، می‌بایست تمام قیمت‌های اعلام شده توسط اتحادیه را رعایت نمایند.

شایان ذکر است، افرادی که پروانه کسب در دست اقدام برای کافی نت دارند، اگر ظرف 10 روز آینده نسبت به تکمیل مدارک و دریافت جواز کسب از اتحادیه فناوران مبادرت نکنند، مجاز به ثبت اظهارنامه مالیاتی نمی‌‎باشند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

نفرات آنلاین

ما 169 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی