اطلاعیه ها
 

پایان سال 98، آخرین مهلت کافی‎نت‌ها برای دریافت مجوز کسب و IP

یکشنبه, 20 بهمن 1398 09:46 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پایان سال 98، آخرین مهلت کافی‎نت‌ها برای دریافت مجوز  کسب و IP

بر اساس اعلام اتحادیه صنف فناوران رایانه در خصوص ساماندهی فعالیت کافی‎نت‎ها و IPهای تحت اختیار آنها، اعضای این رسته صنفی در صورت نداشتن جواز کسب از اتحادیه، تنها تا پایان سال جاری مهلت دارند تا نسبت به دریافت مجوز اقدام نمایند. در غیر این صورت IPبه آنها تعلق نمی‎گیرد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- با توجه به اینکه هنوز برخی از کافی‎نت‎داران سطح شهر تهران بدون مجوز از اتحادیه فناوران رایانه مشغول به فعالیت بوده و IP در اختیار دارند، اتحادیه فناوران رایانه تا پایان سال‎جاری به آنها فرصت می‎دهد تا نسبت به دریافت جواز اقدام نمایند. در غیر این صورت IP آنها از دسترس خارج خواهد شد و برای سال آینده هیچ IP  در اختیار نخواهند داشت.

لازم به ذکر است، جواز کسب برخی از کافی‎نت‎ها نیزاکنون در دست اقدام است که باید تکلیف آن تا قبل از سال‎جاری مشخص شود و جواز کسب را دریافت نمایند، زیرا IP کافی‎نت‎هایی که جواز کسب آنها در دست اقدام باشد، سال آینده از دسترس خارج خواهد شد و IPبه آنها تعلق نمی‎گیرد.

 همچنین برخی از اعضای کافی‎نت‎ها مدعی شده‎اند که افرادی درصدد هستند، ابتدای سال آینده برای دریافت جواز کسب و IP از اتحادیه فناوران رایانه جهت ثبت اظهارنامه مالیاتی اقدام و  پس از انجام کار آن را ابطال کنند که باید به این امر مهم توجه داشته باشند که کافی‎نت‎ها تنها تا پایان امسال می‎توانند برای اخذ مجوز کسب اقدام نمایند و با ارایه تعهدنامه محضری IP دریافت کنند. سال آینده این امر امکان پذیر نیست.

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

نفرات آنلاین

ما 74 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی