اطلاعیه ها
 

اتاق‎های فکر اتحادیه فناوران به زودی تشکیل خواهد شد

شنبه, 11 آبان 1398 10:42 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران:

اتاقهای فکر اتحادیه فناوران به زودی تشکیل خواهد شد

تشکیل اتاق فکر صنفی با استفاده از خرد جمعی و تجارب افراد با سابقه از طریق برگزاری نشست‎های دوره‌ای اتحادیه با کلیه اعضای صنف، یکی از اهداف بیستگانه هیات مدیره جدید اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران است که به جدیت در حال پیگیری بوده و بنابر اظهار رییس اتحادیه چندین اتاق فکر با اهداف و برنامه‎های مختلف ظرف روزهای آینده‎ تشکیل خواهد شد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- محمدرضا فرجی رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در خصوص نفس تشکیل اتاق‎های فکر در اتحادیه گفت: هم افزایی و به اشتراک‎گذاری تجربیات اعضای صنف رایانه، شناسایی بیشتر فرصت‎ها و تهدیدها، تقویت روحیه همکاری و مشارکت فکری و همچنین بررسی و تبادل نظر در مورد مسایل مهم صنفی از مهم‎ترین دلایل تشکیل اتاق‎های فکر در اتحادیه است.

وی افزود: در وهله نخست هدفمان تشکیل یک اتاق فکر در اتحادیه بود، اما اعتقاد من این است که با توجه به مشکلات صنف رایانه و حضور افراد مختلف، اتحادیه به چندین اتاق فکر نیاز دارد که به زودی با تصویب هیات مدیره دعوت از اعضا آغاز خواهد شد.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از نظرات پیشکسوتان و بزرگان صنف در راستای رفع مشکلات اعضای صنف رایانه، گفت: کسب نظرات پیشکسوتان و بزرگان صنف رایانه به عنوان بازوی مشورتی هیات مدیره اتحادیه بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل یکی از اتاق‎های فکر به حضور اعضای قدیمی و بزرگان صنف اختصاص دارد تا پیرامون برنامه‎های اتحادیه بحث و تبادل نظر صورت گیرد.

فرجی اضافه کرد: تعدادی از شرکت‎های حوزه IT به دلیل اختلاف نظر با هیات مدیره قبلی حضور مستمری در اتحادیه نداشتند. در صورتی که هیات مدیره فعلی در نظر دارد تا از طریق ایجاد اتاق فکری مختص شرکت‎ها، مدیران این شرکت‌ها را با اتحادیه آشتی دهد و در تعامل با سازمان‎های ذی‎ربط در جهت رفع مشکلات آنها  گام بردارد.

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران تصریح کرد: برای اجرای صحیح کار در اتحادیه و پیشبرد اهداف و برنامه‎ها، لازم است که اعضای صنف دیتا و اطلاعات درستی به هیات مدیره انتقال دهند تا بتوان برای بهبود فضای کسب و کار در صنف رایانه چاره اندیشی کرد.

وی همچنین با اشاره به اتاق فکر بزرگان مراکز تجاری و هیات مدیره پاساژهای کامپیوتری گفت: با تشکیل این اتاق فکر می‏توانیم بیشتر در جریان مشکلات و مسایل فروشگاه‎ها قرار بگیریم. حضور بزرگان مراکز تجاری و هیات مدیره پاساژهای کامپیوتری قطعا به هیات مدیره اتحادیه فناوران در جهت بهبود امر خدمت‎رسانی به فعالان صنف رایانه کمک خواهد کرد.

فرجی در مورد زمان تشکیل اتاق‎های فکر در اتحادیه فناوران گفت: شاکله کمیسیون‎های اتحادیه از اواخر آبان ماه مشخص خواهد شد و بلافاصله پس از آن تشکیل اتاق فکر را در دستور کار قرار خواهیم داد.

وی با ابراز امیدواری به اینکه خروجی اتاق‎های فکر در نهایت به ارتقا جایگاه صنف رایانه و حل مشکلات فعالان صنف رایانه منجر شود، افزود: هیات مدیره اتحادیه فناوران در نظر دارد، تمامی اعضای صنف IT  زیر چتر اتحادیه قرار بگیرند تا با حضور بزرگان صنف و مشورت با آنها بتوانیم با مسوولان دولتی در راستای رفع مشکلات صنف رایزنی کنیم.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

نفرات آنلاین

ما 174 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی