اطلاعیه ها
 

اعضای کمیسیون خدمات پس از فروش تا 30 مردادماه مدارک خود را جهت تسویه حساب ارسال کنند

یکشنبه, 27 مرداد 1398 15:14 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران:

اعضای کمیسیون خدمات پس از فروش تا 30 مردادماه مدارک خود را جهت تسویه حساب ارسال کنند

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در نامه‎ای از اعضای کمیسیون خدمات پس از فروش خواست تا با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات اتحادیه تا تاریخ 30 مردادماه سالجاری نام و شماره شبا خود را به تلگرام اتحادیه به شماره 09025431092 ارسال نمایند تا هرچه سریعتر مبلغ به حساب آنها واریز و تسویه حساب شود.

روابط عمومی اتحادیه فناوران – در نامه سیدمهدی میرمهدی رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران آمده است: احتراما، با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات هیات مدیره اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و مانده‌طلب برخی از عزیزان عضو کمیسیون و با توجه به این موضوع که تسویه حساب اعضای کمیسیون می‎بایستی قبل از انتخابات صورت پذیرد، زیرا مربوط به این دوره از فعالیت هیات مدیره است و هیات مدیره بعدی هیچ مسوولیتی در قبال طلب اعضا نخواهد داشت. لذا از همکارانی که تاکنون طلب خود را دریافت ننموده‌اند، خواهشمند است نام و شماره شبا را به صورت کتبی به اتحادیه تحویل دهند تا با تمامی آنها تسویه حساب شود. البته افرادی که نام و شماره شبا را اعلام کرده‎اند وجه به حساب آنها واریز شده است. از همه عزیزان طلبکار استدعا دارم تا پایان روز چهارشنبه مدارک فوق را حتما به تلگرام اتحادیه به شماره 09025431092 ارسال کنند تا بلافاصله مبلغ به حساب آنها واریز شود. لذا بعد از پایان مهلت فوق عزیزی حق اعتراض ندارد زیرا در تاریخ 17/4/98 برای کلیه اعضای عضو کمیسیون خدمات پس از فروش اتحادیه نامه ارسال شده است. عده‎ای در همان زمان مدارک خود را تحویل اتحادیه داده‌اند و وجه به حساب آنها واریز شد. اما عده‌ای متاسفانه تاکنون این کا را انجام نداده‎اند، بنابراین مجددا از همه عزیزان طلبکار از کمیسیون خواهشمنداست تا مهلت اعلام شده مدارک خود را جهت واریز طلب ارسال نمایند.

همکاران گرامی به دلیل بسته شدن حساب خدمات پس از فروش و تسویه حساب با صاحبان امضاء حساب و دریافت کلیه مبالغ از آنها و جوابگو شدن مسوولان حساب به کلیه سهامدارها و اتحادیه، لطفا تکلیف را مشخص نمایید.و من اله توفيق

 

                                                                                                                                                                                                                                            سیدمهدی میرمهدی کمجانی

                                                                                                                                                                                                                                   رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

نفرات آنلاین

ما 155 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی