اطلاعیه ها
 

نحوه کمک اعضای صنف رایانه به هم میهنان سیل زده اعلام شد

دوشنبه, 19 فروردين 1398 10:46 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نحوه کمک اعضای صنف رایانه به هم میهنان سیل زده اعلام شد

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با نظارت اتاق اصناف تهران با تشکیل کارگروه "کمک به هم میهنان سیل زده" را آغاز کرده است. از این رو از اعضای محترم صنف رایانه درخواست می‎شود تا کمک‎های نقدی خود را برای جبران خسارات سیل زدگان، به شماره حساب بانک ملت12167632 و شماره کارت6104337935206217 به نام آقای آرش کریمی واریز نمایند و کمک‎های غیر نقدی خود را به اتحادیه و اعضای کارگروه تحویل داده و رسید دریافت کنند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- آقایان رضا براتی، مهدی میرقاسمی، آرش کریمی، فریدون قورچیان، سیدمهدی میرمهدی و ناصر جلالی اعضای کارگروه  "کمک به هم میهنان سیل زده" اتحادیه فناوران هستند که نظارت کامل بر نحوه دریافت کمک‌های مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی و ارسال به منطقه را دارند.

در جریان زلزله استان کرمانشاه به مدیریت آقای رضا براتی و با هماهنگی اتحادیه نیز شاهد جمع آوری کمک‎های نقدی و غیر نقدی بیشماری از سوی اعضای صنف رایانه بودیم و تمام مایحتاج خریداری و از طریق تعداد زیادی کامیون به محل زلزله زدگان ارسال شد. هم اکنون نیز مردمی که از سیل جان بدر برده‎اند و همه هستی خود را از دست داده‎اند، به کمک ما نیاز حیاتی دارند.

قابل ذکر است که اتحادیه فناوران رایانه تهران هیچ گونه کمک مردمی به صورت نقدی دریافت نمی‎کند، بلکه کمک‎های نقدی فقط به حساب آقای آرش کریمی واریز و اعضای کارگروه اتحادیه بر روی کمک‎های دریافتی نظارت کامل دارند. اما از آنجایی که مردم سیل زده به مواد غذایی، پتو، لباس گرم، چادر، کنسرو، آب معدنی، مواد شوینده، بهداشتی و غیره احتیاج دارند، اعضای محترم صنف می‎توانند این کالاها را به اتحادیه و اعضای کارگروه تحویل داده و رسید دریافت کنند.

پس از جمع آوری کمک‎های نقدی و خرید کالاهای ضروری، این کالاها توسط چندین کامیون‎ با همراهی همکارانی از سوی اتحادیه به محل سیل زدگان اعزام می‎شود و در صورتی که همکاران عزیزی قصد همراهی این کالاها به محل سیل‎زدگان را داشته باشند، می توانند آمادگی خود را به ریاست اتحادیه اعلام نمایند.

تاکید می شود؛ هیچ کدام از اعضای اتحادیه ، هیات مدیره  و کارگروه غیر از حساب اعلام شده آقای آرش کریمی( واریز به حساب) حق جمع آوری کمک‎های نقدی را ندارند و تمام مبالغ جمع آوری شده به صورت دقیق برای اطلاع اعضا در سایت و کانال اتحادیه فناوران رایانه اطلاع‎رسانی خواهد شد و اعضا خود می‎توانند با حضور در محل جمع‎آوری کالا از میزان کالاهای جمع شده اطلاع یابند. هریک از اعضای صنف که در این رابطه نظری دارند می‎توانند با ریاست اتحادیه در میان بگذارند. امیدواریم بتوانیم در این راستا وظیفه انسانی خود را نسبت به هموطنان به انجام برسانیم.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

نفرات آنلاین

ما 191 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی