اخبار
 

فعالان حوزه شبکه باید به طور مداوم دانش خود را به روز کنند

شنبه, 06 بهمن 1397 09:55 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

کارشناس شبکه کمیسیون فنی اتحادیه فناوران رایانه:

فعالان حوزه شبکه باید به طور مداوم دانش خود را به روز کنند

کارشناس شبکه کمیسیون فنی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، گفت: خدمات در حوزه شبکه بسیار گسترده بوده و تکنولوژی‎ها در این بخش روز به روز درحال تغییر است. به همین دلیل افرادی که می‎خواهند در این حوزه فعالیت کنند، باید به طور مرتب معلومات خود را به روز نمایند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- شهریار رضاءالهی با بیان اینکه مایکروسافت به صورت سالانه کارشناسان بخش شبکه خود را از نظر تخصص و دانش فنی به روز می‎کند، گفت: هر سال مباحث جدیدی به این حوزه اضافه می‎شود که باید فعالان این حوزه با آن آشنا باشند.

وی در مورد روند رسیدگی به درخواست مجوز متقاضیان کار در این رسته شغلی گفت: از افرادی که برای کار در این بخش درخواست مجوز از اتحادیه صنف فناوران رایانه را دارند،  به صورت کتبی و شفاهی آزمون گرفته می‎شود تا سطح معلومات و دانش فنی آنها بررسی شود.

رضاءالهی تصریح کرد: گاهی مواقع افراد متقاضی جواز کسب در رسته شبکه نمی‎توانند به 4 سوال ساده پاسخ دهند، به همین دلیل درخواست آنها رد می‎شود تا دوره‎های آموزشی لازم را بگذرانند.

وی با تاکید بر اینکه تخصص در این حوزه خیلی مهم است، گفت: افرادی که در حوزه شبکه کار می‎کنند باید بدانند که هنگامی که با مشکل فنی مواجه شدند، به چه مرجع علمی برای رفع مشکل خود مراجعه کنند.

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 300 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی