اخبار
 

متقاضیان جواز کافی‎نت بخشنامه‎های پلیس فتا را به دقت مطالعه کنند

دوشنبه, 17 دی 1397 11:37 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

کارشناس رسته کافی‎نت کمیسیون فنی اتحادیه فناوران رایانه:

متقاضیان جواز کافی‎نت بخشنامه‎های پلیس فتا را به دقت مطالعه کنند

کارشناس رسته کافی‎نت کمیسیون فنی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در مورد نحوه احراز صلاحیت متقاضیان دریافت مجوز کافی نت، گفت: افرادی که می‎خواهند مجوز کافی‎نت دریافت کنند، باید علاوه بر تسلط به مبانی کامپیوتر و شبکه راجع به جزییات ثبت‎نام دانشگاه‎ها، اظهارنامه مالیاتی و ... نیز اطلاعات کافی داشته باشند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- مینا خیرخواه افزود: افراد زیادی برای دریافت مجوز کافی‎نت به اتحادیه فناوران رایانه مراجعه می‎کنند که از میان آنها تنها افرادی موفق به دریافت جواز کسب می‎شوند که دوره‎های مبانی کامپیوتر را به صورت تئوری و عملی گذرانده و تجهیزات مربوط به این کسب و کار را در اختیار داشته باشند.

وی با بیان اینکه فعالان رسته کافی‎نت باید بخشنامه‎های پلیس فتا در خصوص فعالیت کافی‎نت‎ها را به دقت مطالعه و رعایت کنند، گفت: آیین‎نامه دفاتر خدمات اینترنت و سایر قوانین و مقررات موجود در وب سایت‌ پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) در اختیار فعالان رسته کافی نت قرار گرفته است و آنها می‌توانند آخرین اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌ها را از طریق این وب سایت دنبال كنند.

خیرخواه همچنین تصریح کرد: متقاضیان در رسته خدمات حضوری اینترنت یا کافی نت وقتی می‏توانند به اتحادیه جهت اخذ جواز کسب مراجعه کنند که تجهیزات کامل و نرم افزار مدیریت کافی نت  را داشته باشند.همچنین با اطلاعات فنی و اطلاعات ثبت نام آشنا باشند و از لحاظ تاهل نیز باید متاهل باشند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 205 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی