اخبار
 

ثبت‎نام کاندیداهای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران آغاز شد

سه شنبه, 11 دی 1397 12:37 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ثبتنام کاندیداهای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران آغاز شد

ثبت نام کاندیداهای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران از امروز شنبه،اول دیماه آغاز شد و تا 19 دی‎ماه ادامه دارد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران که دارای پروانه کسب معتبر هستند، می‎توانند به عنوان کاندیدای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه فناوران، از طریق سامانه ایرانیان اصنافwww.iranianasnaf.ir ثبت‎نام کنند.

کاندیداها پس از ثبت نام در سامانه ایرانیان اصناف بایستی مدارک خود را به صورت فیزیکی به سازمان صنعت، معدن و تجارت  تحویل داده و نامه مربوطه به مراجع دیگر را از سازمان دریافت کنند.

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در این خصوص گفت: به افرادی که پروانه کسب آنها صادر نشده بود و یا مراحل پایانی صدور مجوز کسب را می‎گذرانند یکماه فرصت داده شد تا با مراجعه به اتحادیه و اتمام مراحل پروانه کسب را جهت ثبت نام دریافت کنند. وی افزود: وظیفه اتحادیه فراهم کردن شرایطی مساوی برای حضور فعال تمامی اعضا در انتخابات اتحادیه صنف فناوران رایانه است.

وی تاکید کرد: اتحادیه خانه  تمام اعضای صنف است و هر کدام از اعضا که قصد خدمت به همکاران خود را دارند، می‎توانند با حضور در اتحادیه خدمات بهتری به مجموعه اعضا تحت پوشش ارایه دهند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 298 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی