اخبار و اطلاعیه ها

روزنامه فناوران: ثبت شکایت اتحادیه فناوران رایانه از دو تاکسی یاب موبایلی

رییس اتحادیه فناوران رایانه از ارسال پرونده شکایت دو تاکسی یاب آنلاین اسنپ و تپسی به دادگاه خبر داد و گفت: این دو سرویس تاکسی آنلاین مجوزی برای فعالیت ندارند.

اتاق اصناف- سید مهدی میرمهدی کمجانی با اعلام این خبر در پاسخ به این سوال که گفته می شود؛ اتحادیه فناوران رایانه مجوز فعالیت تاکسی موبایلی اسنپ را صادر کرده است، گفت: اتحادیه فناوران رایانه به هیچ عنوان نمی تواند مجوز تاکسی سرویس تلفنی و موبایلی صادر کند.
وی افزود: اتحادیه فناوران رایانه به اسنپ مجوز فعالیت کافه نت و به تپسی مجوز فعالیت تولید نرم افزار غیرسفارشی داده است، نه مجوز فعالیت تاکسی موبایلی .
میرمهدی کمجانی با انتقاد از بی توجهی مسوولان مربوطه به مجوز فعالیت اسنپ و تپسی گفت: هیچ کس تاکنون به پروانه کسب و رسته تخصصی اسنپ نگاه هم نکرده و حالا در چنین شرایطی بدون توجه و اطلاعات کافی، تقصیرات را متوجه اتحادیه فناوران رایانه می کنند.
وی ضمن اعلام آنکه اسنپ و تپسی مجوزی برای فعالیت خود اخذ نکردند و فعالیت بدون مجوز آنها در حکم تخلف است، از ارسال پرونده شکایت این دو تاکسی یاب آنلاین به دادگاه خبر داد.
رییس اتحادیه فناوران رایانه همچنین به درآمد قابل توجه این دو تاکسی یاب موبایلی نیز پرداخت و اظهار داشت: اتحادیه فناوران رایانه به اسنپ و تپسی در رسته تخصصی فعالیت خود مجوز داده است اما این دو مرکز با سوء استفاده از مجوز فعالیت خود، به فعالیت در سیستم های دیگر مبادرت کرده اند.

لینک خبر در روزنامه فناوران

لینک خبر در سایت اتاق اصناف

  • 5 دی 1395
  • تعداد نمایش ها: 429
  • نظرات: 0
دسته ها: اخبار
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
2.0
چاپ

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر