اخبار
 

تازه های خبری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ثبت ماهیانه آمار تولید واحدهای صنفی تولیدی در سامانه بهین یاب براساس اطلاعیه اتاق اصناف تهران ثبت ماهیانه آمار تولید واحدهای صنفی تولیدی در سامانه بهین یاب ضروری است. روابط عمومی اتحادیه فناوران- وزارت صنعت،معدن و تجارت در راستاي بهبود محيط كسب و كار و افزايش كيفيت ارايه اطلاعات و خدمات، پنجره واحد اطلاعات و خدمات صنعت، معدن و تجارت را راه‎اندازي كرده است. درگاه بهين ياب صرفا نماي ارایه خدمات به متقاضيان براي ثبت اطلاعات و درخواست آنان مي باشد. متقاضيان مي توانند براي دريافت خدمات با مراجعه به سامانه بهین یاب به آدرس behinyab.ir از طريق تقسيم‎بندي‎‏هاي انجام شده به خدمت مورد نظر هدايت شوند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
لزوم بروز رسانی اطلاعات موجودی کالا در سامانه جامع انبار اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‎ای اعلام کرد؛ در راستای اجرای کامل تکالیف قید شده در قانون مبارزه با کالای قاچاق کالا و ارز، ثبت اطلاعات تمامی مراکز نگهداری کالا در حوزه اطلاعاتی مالکیت، مکان و موجودی کالا در سامانه جامع انبار ضروری است و می‎بایستی به صورت مستمر نسبت به بروزرسانی اطلاعات در پورتال سامانه جامع اقدامات لازم انجام پذیرد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف شده است با همکاری دستگاه‌های اجرایی ذی‎ربط با استفاده از سامانه نرم‎افزاری به شناسه‎دار کردن کلیه انبارها و مراکز نگهداری کالا و ثبت مشخصات مالک کالا، نوع و میزان کالاهای ورودی و خروجی از این اماکن با هدف شناسایی کالاهای قاچاق اقدام نماید. به این ترتیب سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در راستای بند ث ماده 6 قانون مبارزه با…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خدمات رفاهی اتحادیه فناوران رایانه، ارایه مشاوره حقوقی رایگان به اعضا، یکشنبه‎ها در محل اتحادیه به اطلاع اعضای محترم اتحادیه صنف فعالان رایانه می‌رساند، پیرو هماهنگی‌های به عمل آمده و در راستای ارایه خدمات رفاهی به اعضا، مشاور حقوقی روزهای یکشنبه جهت ارایه مشاوره رایگان به اعضا در اتحادیه حضور خواهد داشت. روابط عمومی اتحادیه فناوران- مشاوره رایگان در زمینه‎های حقوقی، کیفری، دیوان عدالت اداری و غیره یکشنبه‎های هر هفته ساعت 13 الی 16 توسط وکیل پایه یک دادگستری ارایه خواهد شد. اعضای صنف رایانه می‎توانند جهت حضور در جلسات مشاوره با روابط عمومی اتحادیه تماس بگیرند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
لزوم ثبت نام واحدهای صنفی در سامانه جامع تجارت ثبت نام واحدهای صنفی توزیع کننده کالاهای اساسی معرفی شده شبکه مطمئن توزیع کالاهای اساسی در سامانه تجارت الزامی است. روابط عمومی اتحادیه فناوران- اتاق اصناف تهران در اطلاعیه‎ای در مورد تعیین و اعلام شبکه مطمئن توزیع کالاهای اساسی اعلام کرد؛ بر اساس نامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و رییس مرکز اصناف و بازرگانان ایران و دبیر هیات عالی نظارت، ثبت نام واحدهای صنفی توزیع کننده کالاهای اساسی معرفی شده شبکه مطمئن توزیع کالاهای اساسی در سامانه تجارت الزامی است. با توجه به اتمام مهلت تعیین شده و عدم ثبت نام کامل واحدهای مزبور در سامانه تجارت، لازم است هرچه سریع‎تر ضمن ثبت نام برابر بند 6 مصوبات مورخ 7/7/98 کارگروه رصد زنجیره تامین کالاهای اساسی در زنجیره تجاری کشور نسبت به ثبت اطلاعات فروش اظهار فروش عمده فروشان برای کل فروش‎ها – اظهار فروش خرده فروشان برای…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روش‎های تامین مالی بنگاه‎های اقتصادی و متصدیان واحد صنفی اعلام شد شرایط اخذ تسهیلات مربوط به برات، خرید دین و گشایش اعتبار اسنادی داخلی – ریالی، جهت استفاده بنگاه‎های اقتصادی و متصدیان واحد صنفی اجرایی شد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- پیرو نشست‎های مشترک نمایندگان اتاق اصناف ایران با نمایندگان بانک مرکزی در خصوص بررسی مشکلات واحدهای صنفی و تسهیل شرایط اخذ تسهیلات و روش‎های تامین سرمایه در گردش بنگاه‌های اقتصادی به اطلاع می رساند، مباحث مربوط به برات، خرید دین و گشایش اعتبار اسنادی داخلی- ریالی، در حال حاضر در شبکه بانکی اجرایی بوده و قابل استفاده برای متصدیان واحدهای صنفی می‎باشد.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دیروز قانون صندوق مکانیزه فروش از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- براساس این قانون، حرف و مشاغل حقیقی با فراخوان سازمان امور مالیاتی مکلف می‌شوند نسبت به نصب صندوق فروش اقدام کنند. این قانون مشتمل بر 29 ماده است. طبق مفاد آن مودیان و مشمولان موظفند اطلاعات حساب بانکی، کارت خوان و درگاه‌های پرداخت خود را به سازمان امور مالیاتی اعلام کنند. همچنین طبق ماده 11 این قانون، بانک مرکزی مکلف است با همکاری سازمان امور مالیاتی در جهت ساماندهی کارت‌خوان‌های بانکی و درگاه‌های پرداخت اقدام کند. در حال حاضر براساس فراخوان سازمان مالیاتی پزشکان و پیراپزشکان مشمول نصب صندوق شده‌اند. همچنین 50 حرف و مشاغل دیگر نیز به تازگی مشمول فراخوان شدند که به تدریج در حال انجام تکالیف خود هستند. متن کامل قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان (صندوق مکانیزه فروش) را به پیوست دریافت کنید.
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
30 مهرماه، آخرین مهلت استفاده از بخشودگی حداکثری جرایم مالیاتی طبق اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، کلیه مودیانی که تا پایان مهر ماه ۱۳۹۸ مالیات خود را پرداخت کنند از بخشودگی حداکثری جرایم مالیاتی برخوردار خواهند شد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- براساس بخشنامه شماره 48638/ب. در خصوص ظرفیت ایجاد شده مبنی بر بخشودگی جرایم مالیاتی قابل بخشش در راستای حمایت از فعالان اقتصادی، مهلت استفاده از بخشودگی حداکثری جرایم مذکور تا پایان مهرماه می‎باشد. به منظور استفاده از تمهیدات پیش بینی شده تا قبل از مهلت مقرر از اعضای صنف فناوران رایانه درخواست می‎شود، از فرصت ایجاد شده استفاده کرده و هرچه سریعتر نسبت به بخشودگی جرایم مالیاتی خود اقدام نمایند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نمایشگاه جیتکس Gitex دبی آغاز بکار کرد سی و نهمین دوره نمایشگاه نمایشگاه جیتکس دبی از امروز 6 اکتبر 2019 (14 الی 17 مهر 98) به مدت چهار روز در مرکز تجارت جهانی دبی برپا شد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- نمایشگاه جیتکس دبی (Gitex) معتبرترین نمایشگاه منطقه در زمینه تکنولوژی و فناوری اطلاعات است که در آن جدیدترین نوآوری‎ها و تکنولوژی‎ها در حوزه فناوری (IT) به نمایش گذاشته می‎شود. بواسطه وسعت و گستردگی موضوعات IT ارایه شده و حضور غرفه‎داران و بازدیدکننده‎های بسیار زیاد از اقصی نقاط جهان، تقریبا همه مدیران ارشد شرکت‎های معروف دنیا و متخصصان این صنعت در این رویداد بینظیر شرکت می‎کنند. علاوه بر آشنایی با جدیدترین تکنولوژی‎های حوزه فناوری، نمایشگاه جیتکس فرصتی ویژه و بسیار مناسب برای آشنایی و ایجاد ارتباط با تولید کنندگان، خرید و سفارش و اخذ نمایندگی محصولات است. توانمندسازى کارآفرینان بیش از ۳۵ کشوراز طریق ارائه موفقیت‎هایشان، تامین منابع مالى، پیدا کردن…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 برگزاری اولین دوره نمایشگاه بین المللی موبایل و کالای دیجیتال کیش اولین دوره نمایشگاه بین‌المللی موبایل ،کالای دیجیتال و اپلیکیشن‌ها تاریخ 23 الی 26 مهر ماه سال‌جاری در جزیره کیش برگزار می‌شود. روابط عمومی اتحادیه فناوران- این نمایشگاه توسط شرکت سهل سازان پارس در محل دایمی نمایشگاه های بین‌المللی کیش واقع در بلوار ساحل برگزار می‎شود.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پیام تسلیت رییس اتحادیه فناوران به مناسبت فرارسیدن ماه محرم همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام حزن و ماتم شهادت جانسوز حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در پیامی فرارسیدن ماه محرم را به همه سوگواران معزای آن حضرت و عاشقان سیدالشهداء(ع) به ویژه همکاران گرامی تسلیت گفت. روابط عمومی اتحادیه فناوران- متن پیام سیدمهدی میرمهدی بدین شرح است: بسم االله الرحمن الرحیم السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ماه محرم با همه اندوه، حزن و ماتمش از راه می‎رسد و غم جانگاه مظلومیت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش را برای ما تجدید می‎کند. اين ماه، فرصتی براي تفكر در ماهيت قيامي است كه بقاي دين مبين اسلام را تضمين كرده است. اینجانب فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواري حضرت ابا عبدالله الحسین( ع) و ياران وفادارش را به همه دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام به ويژه…
صفحه1 از24
 
 

نفرات آنلاین

ما 557 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی