اخبار
 

تازه های خبری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واردات کالاهای سرمایه‎ای و مصرفی بادوام بدون الزام تمدید نمایندگی در راستای تسهیل ورود و تقویت جریان تامین کالاهای سرمایه‎ای و مصرفی بادوام که به دنبال تحریم‎ها امکان تمدید نمایندگی آنان وجود ندارد، موضوع در جلسه نوزدهم ستاد مقابله با تهدیدهای تحریم مطرح و مصوب شد که گواهی نمایندگی شرکت‎هایی که قبلا گواهی نمایندگی گرفتند تا پایان سال 98 معتبر تلقی و بدون نیاز به الزام ارایه اسناد و تمدید اقدام گردد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان اعلام کرد؛ بنابر درخواست معاونت بازرگانی داخلی(مرکز امور اصناف و بازرگانان و دفتر امور خدمات بازرگانی داخلی) و پیرو بند 1 جلسه سیزدهم مورخ 28/11/97 ستاد مقابله با تهدیدهای تحریم، موضوع واردات کالاهای سرمایه‎ای و مصرفی بادوام بدون الزام نمایندگی به شرط ارایه خدمات پس از فروش مطرح و در خصوص کلیه شرکت‎هایی که قبلا گواهی نمایندگی گرفتن ولی به دلیل شرایط تحریمی امکان تمدید قرارداد و یا…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
الزام نصب برچسب قیمت بر روی کالاهای تولید و عرضه شده براساس اعلام اتاق اصناف تهران تمامی کالاهای عرضه شده در واحدهای صنفی باید دارای برچسب یا اتیکت قیمت باشند به نحوی که قیمت واحد کالا به سهولت و روشنی برای همگان قابل رویت باشد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- در متن نامه رییس اتاق اصناف تهران آمده است: احتراما، طبق تصویر نامه شماره 71522/98 سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران منضم به نامه معاونت وزیر و مدیرعامل سازمان حمایت در خصوص کنترل و نظارت بر درج قیمت الصاق برچسب یا اتیکت روی کالا، نصب تابلو در محل تولید، عرضه، کسب و حرفه بر روی محصولات به نحوی که قیمت واحد کالا یا دستمزد خدمت به سهولت و روشنی برای همگان قابل رویت باشد، ضروری است.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اعضا عوارض پسماند واحد صنفی خود را پرداخت کنند طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران بهای خدمات پسماند برای واحدهایی که فاقد جریمه بوده و عوارض خود را سال به سال پرداخت نموده باشند حداکثر 3 برابر سال گذشته است. روابط عمومی اتحادیه فناوران- براساس مصوبه اصلاحیه چگونگی محاسبه واخذ بهای خدمات مدیریت پسماند شورای اسلامی شهر تهران بهای خدمات پسماند برای واحدهایی که فاقد جریمه بوده و عوارض خود را سال به سال پرداخت نموده باشند حداکثر 3 برابر سال گذشته است. بنابر درخواست اتاق اصناف تهران اعضای زیر مجموعه اتحادیه های صنفی باید طبق مصوبه مذکور نسبت به پرداخت عوارض پسماند واحد صنفی خود اقدام نماید.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
راه‎اندازی سامانه حامی برای رسیدگی به اختلافات پرونده‎های تجاری اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران جهت رفع مشکلات از جمله داوری مربوط به دعاوی و اختلافات پرونده‎های تجاری و اقتصادی، در سامانه ستاد مرکزی قوه قضاییه تحت عنوان حمایت از فعالان اقتصادی(حامی) به آدرس اینترنتی www.hami.adliran.ir ثبت نام نمایند. روابط عمومی اتحادیه فناوران- دبیرخانه ستاد مرکزی قوه قضاییه در راستای اجرای مفاد بند ت ماده 2 و بند 4 ماده 3 دستورالعمل مذکور در خصوص تعامل با فعالان بخش خصوصی جهت اطلاع از مشکلات حقوقی و قضایی آنان و ایجاد خط مشی حمایتی جهت رفع مشکلات از جمله داوری مربوط به دعاوی و اختلافات پرونده‎های تجاری و اقتصادی، سامانه‎ای تحت عنوان حمایت از فعالان اقتصادی(حامی) راه اندازی نموده است. رییس اتاق اصناف ایران در نامه‎ای خطاب به روسای اتاق‎های اصناف درخواست کرده نسبت به ثبت نام کلیه افراد صنفی تحت پوشش اتحادیه‎ها در سامانه حمایت از فعالان اقتصادی(حامی) به آدرس…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بخشنامه بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان ابلاغ شد بخشنامه سازمان تامین اجتماعی با موضوع بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان در راستای رونق تولید صادر شد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- متن این بخشنامه به شرح زیر است: با توجه به نامگذاری سال ۱۳۹۸ به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به منظور بهبود فضای کسب و کار و تقویت توانمندی های داخلی برای مقابله با تحریم های ظالمانه و همچنین گسترش خدمات تامین اجتماعی و حل مشکلات واحدهای اقتصادی در این بخش، نکات زیر برای اجرا ابلاغ می شود: «۱- در اجرای مواد ۳۹و ۱۰۱ قانون تامین اجتماعی و به منظورتسهیل در رسیدگی و بازرسی از دفاتر قانونی و مدارک کارفرمایان در خصوص بیمه پردازی ، لازم است در سال جاری با تاکید بیشتری مصوبه شماره ۵۰۴۲۳ مورخ ۹۶/۴/۳۱ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به اجرا درآید. همچنین لازم است نسبت به ایجاد وحدت رویه مناسب…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قابل توجه اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران؛ برگزاری دوره آموزش رایگان ثبت اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی(شرکت‎ها) دوره آموزش رایگان تسلیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی، به منظور آشنایی مدیران شرکت ها با ثبت اظهارنامه مالیاتی ویژه شرکت‎ها، چهارشنبه 26 تیرماه راس ساعت 14 الی 17 در محل اتحادیه برگزار می‌شود. روابط عمومی اتحادیه فناوران- در این دوره آموزشی که از ساعت 14 الی 17 در محل اتحادیه برگزار می‎شود، آقای غفاری کارشناس و مشاور امور مالیاتی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران موارد و نکات مهمی در خصوص قوانین مالیاتی و ثبت اظهارنامه مالیاتی شرکت‎‌ها ارایه خواهد کرد. علاقه‎مندان برای حضور در این دوره آموزشی که به صورت رایگان برگزار می‎شود، از امروز تا صبح چهارشنبه 26 تیرماه فرصت دارند از ساعت 8الی 16 با اتحادیه تماس گرفته و حضور خود را در این دوره آموزشی ثبت نمایند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تست رایگان اچ آی وی ویژه اعضای اتحادیه فناوران اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران جهت انجام مشاوره و تست اچ آی وی به صورت رایگان، به مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری خورشید مراجعه کنند. روابط عمومی اتحادیه فناوران- بر اساس نامه شماره 2276/430/ص مورخ 15/4/98 مرکز بهداشت شمال غرب تهران اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران جهت انجام مشاوره و تست اچ آی وی به صورت رایگان، می‎توانند به مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری خورشید واقع در بزرگراه محمدعلی جناح، بعد از خ گلاب، نرسیده به میدان صادقیه، جنب خ چراغعلی، پلاک 17، طبق اول مراجعه کرده و از خدمات رایگان این مرکز بهره‎مند شوند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دعوت از اعضای واردکنندگان تلفن همراه برای حضور در مجمع عمومی انجمن مجمع عمومی انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی 11 تیرماه سالجاری ساعت 15 در محل اتاق بازرگانی (ساختمان قدیم) برگزار می‎شود. روابط عمومی اتحادیه فناوران- به اطلاع کلیه اعضا صنف رایانه می‎رساند، همکارانی که مجوز واردات موبایل دریافت کرده‎اند و در حال فعالیت هستند، می‎توانند عضو انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی شوند. از این رو از همکاران جهت داشتن کرسی در هیات مدیره این انجمن درخواست می‎شود؛ در مجمع عمومی حاضر شده تا از سوی سمت فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بهبود وضعیت بازار این کالا همکارانی در انجمن حضور داشته باشند. لازم به ذکر است، ورود اتحادیه فناوران رایانه به این موضوع فقط به لحاظ درخواست کتبی انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی و کمک اتحادیه به واردکنندگان موبایل است.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
حذف سه شرط ثبت نام کاندیداهای انتخابات کارگروه کافی نت بررسی می‌شود با توجه به اینکه برخی از اعضای کافی‎نت درخواست حذف سه شرط "استیجاری نبودن واحد صنفی" ، "مدرک تحصیلی لیسانس" و "مباشرت" برای کاندیداتوری انتخابات کارگروه کافی‎نت‎های اتحادیه را داشته‎اند، این موضوع روی کانال تلگرامی کافی‎نت‎ها به نظرسنجی گذاشته شده و براساس نتیجه رای‎گیری عمل خواهد شد. روابط عمومی اتحادیه فناوران- طبق اطلاعیه اتحادیه فناوران رایانه تهران، کاندیداهای انتخابات کارگروه کافی‎نت‎ها باید شرایط ذیل را داشته باشند. 1- کاندیداها باید دارای پروانه کسب از اتحادیه باشند 2-واحد صنفی آنها اجاره‎ای نباشد 3-دارای دانش و اطلاعات فنی بالایی در زمینه حوزه کاری خود باشند 4- دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشند 5-از روابط عمومی بالایی برخوردار باشند 6- شکایت یا خلافی نداشته باشند، 7-بین سایر کافی نت دارها دارای اعتبار باشند 8- قصد و نیت آنها خدمت به هم صنفی های خود باشد در حال حاضر تعدادی از اعضای کافی‎نت‎ها…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ لزوم درج قیمت بر روی کالا و برخورد با متخلفان مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‎ای به اتاق اصناف درخواست کرد؛ بازرسان اتحادیه‎ها و اتاق‎های اصناف در زمینه نظارت بر قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی، احتکار و درج قیمت بسیار فعالانه تر از قبل عمل کرده و با متخلفان طبق مقررات رفتار شود. روابط عمومی اتحادیه فناوران- در نامه رییس اتاق اصناف تهران به اتحادیه صنف فناوران رایانه آمده است؛ احتراما، بر اساس تصویرنامه شماره 73126/09/7 اتاق اصناف ایران منضم به نامه شماره 54849/60 مرکز اصناف و بازرگانان ایران در راستای ساماندهی و نظم دهی به بازار، جلوگیری و مبارزه با گرانفروشی، احتکار و درج قیمت به پیوست جهت اطلاع و اقدام ارسال می‎گردد.
صفحه1 از23

خدمات اتحادیه

راهنمایی