اطلاعیه ها
 

تلاش اتحادیه برای رفع مشکلات واحدهای صنفی مجاز رسته کافی‎نت

شنبه, 24 فروردين 1398 10:30 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 رییس کارگروه کافی‌نت اتحادیه صنف فناوران رایانه؛

تلاش اتحادیه برای رفع مشکلات واحدهای صنفی مجاز رسته کافینت

عضو هیات مدیره و رییس کارگروه کافی‌نت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در مورد تشکیل کارگروه کافی‎نت و اقدامات اتحادیه جهت حل مشکلات فعالان این صنف، گفت: قبل از تشکیل کارگروه کافی‎نت انتقادهای زیادی مبنی بر اینکه این واحدها ضررده هستند و نمی‎توانند کار مفیدی انجام دهند،  ارایه می‌شد، اما با تشکیل کارگروه و پیگیری مشکلات آنها و واگذاری بخشی از خدمات الکترونیکی دولتی و خصوصی به این واحدها، وضع کافی‎نت‎ها بهتر و درآمدشان افزایش یافت.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- بهزاد مبینی  با بیان اینکه اکنون در حال پیگیری  هستیم تا سازمان امور مالیاتی کشور بخشی از خدمات خود را به کافی‎نت‎های تحت پوشش اتحادیه واگذار و برون‌سپاری کند، افزود: درحال‎حاضر حدود700 واحدکافی‎نت درشهرتهران فعالیت می‎کنند که از اتحادیه فناوران رایانه مجوز دارند و واگذاری بخشی از خدمات سازمان امور مالیاتی به آنها می‎تواند به توسعه کسب و کار آنها کمک کند.

وی اضافه کرد:  در این میان برخی واحدها که کافی‎نت‎های بدون  مجوز  مشغول به فعالیت هستند که گاهی شکایاتی از آنها در اتحادیه ثبت می‎شود. اتحادیه قطعا با آنها برخورد خواهد کرد، اما این روند زمانبر است.

مبینی اضافه کرد: همچنین گزارش‌های تخلف واحدهای بدون جواز کسب توسط برخی اعضا  یا مردم به اتحادیه با ذکر آدرس پستی و تلفن ارایه می‌گردد که اتحادیه سریعا در بخش بازرسی خود به آنها رسیدگی می کند و اگر واجد شرایط دریافت جواز نباشند بعضا دستور پلمپ آنها صادر می‎شود.

مبینی تصریح کرد: هم‌اکنون در حال رایزنی با ادره اماکن هستیم تا بتوانیم با واحدهای صنفی غیر مجاز در رسته کافی‎نت با حداقل زمان ممکن برخورد کنیم.

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی