اطلاعیه ها
 

قرار داد فیلم تبلیغاتی

شنبه, 28 مهر 1397 14:28 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

«بسمه تعالی»

این قرارداد طبق ماده 10 قانون مدنی ایران ناظر به قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان مصوب دی‌ماه 1384 بین خانم/آقای ................................. به عنوان کارفرما فیلم‌ با نام موقت "نجات یک کسب و کار" نشانی ................................................................................... تلفن ....................... که در این قرارداد کارفرما نامیده می‌شود و آقای ابوذر قاسمی به شماره تلفن 09125289490  که در این قرارداد مجری نامیده می‌شود منعقد می‌گردد و طرفین ضمن عقد خارج لازم متعهد و ملزم به اجرای تمامی مفاد قرارداد می‌گردند.

  ماده 1) موضوع قرارداد

موضوع این قرارداد عبارتست از خرید خدمات مجری تحت سمت حرفه‌ای در فیلم با نام موقت نجات یک کسب و کار براساس شرایط مندرج در قرارداد.

 ماده 2) مدت قرارداد

مجری متعهد و موظف است امور مربوط به موضوع این قرارداد را طبق برنامه ریزی مسئول مربوطه در محل و زمان تعیین شده در برنامه انجام دهد.

کارفرما متعهد و موظف است امور مربوط به پشتیبانی و پرداخت هزینه ها را طبق برنامه ریزی انجام دهد.

تبصره: درصورتی که مدت اجرای پروژه بیشتر از مدت قرارداد به طول بینجامد، طرفین موظف می‌باشد تا پایان پروژه ادامه کار دهند و کارفرما مدت افزایش قرارداد را براساس مبلغ قرارداد به کارگردان روزانه پرداخت نماید.

 ماده 3) مبلغ قرارداد

کارفرما قبول و تعهد می‌نماید در برابر خدمات موضوع این قرارداد جمعاً مبلغ 23،000،000 تومان به عنوان حق‌الزحمه قبل از شروع فیلمبرداری با رعایت مفاد این قرارداد به مجری پرداخت نماید.

 ماده 4) تعهدات طرفین قرارداد

  1. مجری متعهد می‌گردد ضمن رعایت کامل اصول اخلاقی با کمال صمیمیت وظایف محوله را انجام دهد و به هیچ وجه موجبات وقفه در زمینه تولید فیلم موضوع این قرارداد را فراهم نیاورد و به هیچ علتی کار خود را در مراحل موضوع این قرارداد ولو به طور موقت ناتمام نگذارد.
  2.  کلیه اموال و لوازمی که دراختیار مجری قرار می‌گیرد امانی بوده و می‌بایستی با همان کیفیت  و وضعیت سابق نگهداری و به مجرد اتمام کار مسترد نماید.
  3. مجری موظف است برای تولید کیفی اثر از تیم حرفه ای هنری و کارشناسی استفاده نماید.
  4. مجری متعهد می شود قبل از شروع فیلمبرداری، تحقیقات کاملی در زمینه آن کسب وکار انجام دهد.
  1. مسئوليت هرگونه حوادث ناشي از كار به عهده کارفرما مي­باشد .
  1. کارفرما متعهد و موظف به پرداخت به موقع و كامل مبلغ قرارداد قبل از شروع فیلمبرداری است.
  2. کارفرما متعهد می‌شود که در صورت تأخیر در پرداخت یا مساحمه در انجام امور محوله به نحوی که موجب خسارت شود، خسارت وارده را جبران نماید و همچنین در صورتی که فیلم برابر فیلمنامه مصوب احتیاج به اصلاحیه داشته باشد مجری موظف است اصلاح نماید ولی در صورتی که اصلاحیه فراتر از فیلمنامه و ساختار قرارداد بوده یا نیاز به تجدید فیلمبرداری و ... باشد کارفرما حق الزحمه‌ای را (حسب توافق طرفین) برای این موضوع به مجری پرداخت نماید.
  3. نظرات و پیشنهادات فراتر از چارچوب این قرارداد ضمن توافق طرفین اعمال خواهد شد.
  4. مجری موظف به رعايت امانت و حفظ اموال و مداركي كه کارفرما در اختيار مجری قرار مي دهد و استفاده بهينه از آن براي انجام موضوع قرارداد است.
  5. کارفرما و مجری اقرار می­نماید از تمامی جوانب موضوع قرارداد و مقتضیات انجام آن آگاهی کامل دارد.

 ماده 5) فورس ماژور

چنانچه هریک از طرفین به علت فورس ماژور (امر خارج از اراده طرفین) نتوانند به هریک از تعهدات مندرجه در این قرارداد عمل نماید و انجام آن تعهد هم وسیله شخص ثالث امکانپذیر نباشد در این حالت اجرای آن تعهد غیرممکن است و به حالت تعویق درمی‌آید. هریک از طرفین که می‌خواهد عدم اجرای یک یا چند تعهد مندرجه در این توافق نامه را ناشی از فورس ماژور اعلام نماید مکلف است از تاریخ غیرممکن شدن اجرا تعهد (فورس ماژور) مراتب را ظرف 5 روز کتبا به طرف دیگر اعلام نماید. در حالت "فورس ماژور" طرفین باید با حسن نیت مساعی خود را در رفع آن معمول داشته و راه حل معقول و منطقی که منطبق با موازین شرعی و قانونی و عرف عادت آن باشد پیدا و عمل نماید.

ماده 6) رفع اختلافات و ارجاع امر به حکمیت

در صورت اختلاف در اجرای مفاد این قرارداد بین طرفین قرارداد حاصل گردد در این صورت طرفین با نمایندگان آنها مذاکرات اصلاحی سعی در رفع اختلاف خواهد نمود و در غیر این صورت هریک از طرفین منفردا و یا متفقا حق دارند و می‌توانند موضوع اختلاف خود را به حکمیت شورای کارشناسی و داوری مرضی الطرفین ارجاع نماید، رأی داوران برای طرفین قطعی و لازم‌الاجرا می‌باشد.

 ماد7)

 قرارداد حاضر موافق ماده 10 قانون مدنی و در هفت ماده و دو نسخه تنظیم و امضا و تبادل گردید که هردو حکم واحدی دارد و هردو اصل امضا منعکس است.

امضاء کارفرما ........................                                       امضاء مجری ........................

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی