اطلاعیه ها
 

برخورد جدی با افراد فرصت طلب و سودجو

دوشنبه, 09 مهر 1397 09:40 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

به اطلاع کلیه همکاران گرامی می رساند متاسفانه بعضی از افراد فرصت طلب و سودجو با مراجعه به واحدهای صنفی و معرفی خود به عنوان مامور نیروی انتظامی و بنام نیروهای مخلص و فداکار و از جان گذشته نیروهای انتظامی وبا گرفتن ایراد به علت نداشتن پروانه کسب و یا موارد دیگر اقدام به اخاذی می نمایند.

کلیه همکاران عزیز موظف می باشند هر فردی که به واحد صنفی آنها مراجعه می نماید حتما درخواست رویت کارت شناسایی نموده و درصورت عدم ارائه کارت شناسایی هیچگونه همکاری انجام نگردد بدلیل اینکه کلیه عزیزان نیروی انتظامی و نظارتی و بازرسی ها دارای کارت شناسایی معتبر می باشند.

لذا از کلیه همکاران گرامی درخواست می گردد در صورت برخورد با این افراد حتما با شماره تماس  21864221-21864113اماکن نیروی انتظامی تهران و یا اماکن فاتب با شماره های 21843591-21843610 تماس گرفته شود یا با تلفن اتحادیه صنف فن آوران رایانه تهران به شماره 41015 تماس گرفته شود و موضوع به هیئت مدیره اتحادیه گفته شود تا در همان لحظه رسیدگی صورت پذیرد.

خواهشمندم همکاران عزیز، در زمان مراجعه این افراد سوءاستفاده گر و شیاد با توجه به ارائه نکردن کارت شناسایی در حضور آنها تماس گرفته شود تا بداند که این افراد در بین اصناف جایگاهی ندارند و در ذهن اصناف نمی توانند چهره خدوم و فداکار نیروی انتظامی را خراب نمایند زیرا نیروی محترم انتظامی  حافظ منافع ملی کشور می باشد و قدر آنها را به درستی اصناف می داند.

در ضمن همکاران گرامی حتی بعد از ساعت اداری می توانند با ریاست اتحادیه سید مهدی میر مهدی کمجانی با شماره همراه 09121191476 در تمام ساعات ارتباط برقرار نمایند و موارد را اطلاع رسانی تا با فرد خاطی برخورد گردد.

 

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران
سید مهدی میرمهدی کمجانی

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 109 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی