اطلاعیه ها
 

سخنرانی رئیس اتحادیه در همایش پایان سال

یکشنبه, 27 اسفند 1396 13:38 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ضمن تبریک فرارسیدن عید نوروز، بهار طبیعت و آرزوی سلامت و شاد باش برای همه اعضاء محترم صنف فناوران رایانه تهران، به اطلاع می رساند در روز 96/12/25 به مناسبت پایان سال 1396 در محل هتل بین المللی فردوسی همایشی برگزار گردید که در این همایش هئیت مدیره اتحادیه، کارشناسان محترم کمیسیون فنی، کمیسیون شکایات، بازرسین محترم، مشاوران گرامی، پرسنل و خانواده های محترم آنها حضور داشتند؛ در این گردهمایی پس از سخنرانی جناب آقای سیدمهدی میرمهدی ریاست اتحادیه، جناب آقای زند نائب رئیس اول اتحادیه، جناب آقای پاک ضمیر نائب رئیس دوم اتحادیه و جناب آقای مبینی عضو هیئت مدیره و رئیس کمیسیون فنی، از همه عزیزانی که در سال 1396 در اداره هرچه بهتر اتحادیه ما را یاری نمودند تقدیر و تشکر به عمل آمد.

جناب آقای میر مهدی در سخنرانی خود اظهار داشتند، امروز در این هتل همه ما حاضر شدیم تا پایان یکسال کار و فعالیت توام با موفقیت هایی که کسب شد را بایکدیگر جشن بگیریم  و بابت همکاری در طول سال و در کنار یکدیگر و هرکدام به اندازه وظیفه ومسئولیت خود و نسبت به مسئولیتی که به ما محول گردیده بود با بهترین روش و با بهترین برخورد واحترام انجام دادیم.

عزیزانم درکمیسیون های مختلف و همکاران بنده در قسمت اجرایی داخل و خارج اتحادیه هرچند که نمی توان همه همکاران وعزیزانی که به خاطر انجام کاری به اتحادیه مراجعه می نمایند و یا حتی در کمیسیونها راضی نگه داشت. اما مطمئناً می توانم اعلام نمایم که حدود 95 در صد مراجعه کننده چه در قسمت اجرایی چه در کمیسیونها رضایت کافی را دارند؛ اما متاسفانه این مسائل را نیز هم نمی توان نادیده گرفت که در سال 1396 به نسبت سالهای قبل سال خوبی برای صنف آی تی نبود و همکاران ما با مشکلات بسیار زیادی که در اقتصاد کشور بود این سال را به پایان رساندند.

متاسفانه در این سال کشور با حوادث ناگواری مواجه گردید که خیلی  از هموطنان ما را داغدار نمود تعداد زیادی از عزیزان این کشور را در زلزله کرمانشاه از دست دادیم که واقعاً باید گفت که یک فاجعه در کشور عزیزمان بود. عده ای از عزیزانمان را در کشتی سانچی از دست دادیم، عده ای از هموطنانمان را در سقوط هواپیما در کوه دنا، عده ای از فرزندان این مرزو بوم در حفاظت از حریم کشور به شهادت رسیدند. همه اینها باعث گردید که در تقویم سال 96 را سال حوادث تلخ بنامیم؛ لذا برای همه این عزیزان از دست رفته طلب آمرزش و مغفرت را از ایزد منان داریم.

با تمام مشکلاتی که عنوان نمودم جهت کسب وکار و اتفاقات تلخی که در این سال رخ داد برخود واجب می دانم که از همه عزیزان و همکارانم که افتخار خادمی آنها را دارم به خاطر همدردی با زلزله زدگان کرمانشاه که آستین همت را بالا زدند و هم خود کمک کردند و همچنین دیگران را در این اتحاد شریک کردند و لبخندی را بر لب هموطنان در این مشکلات نشاندند بی نهایت تقدیر وتشکر می نمایم.

طبق روال سالهای گذشته هیئت مدیره در آخرین جلسه که امروز این جلسه با حضور یکایک شما بزرگواران برگزار می گردد اعلام می نمایم که در اتحادیه 5 کمیسیون فعال وجود دارد. در برخی از این کمیسیونها خوشبختانه ما با کم ترین مشکل وتنش مواجه بودیم.

برترین کمیسیون و کمیسیونی که قابل قیاس با سایر کمیسیونها نمی باشد کمیسیون شکایت می باشد در کمیسیون شکایت یک طرف شاکی و طرف دیگر متشاکی در جلسه حضور پیدا می کنند.کلیه شاکی ها افراد غیر صنفی می باشند وکلیه متشاکی ها همکاران عزیز ما، در کمیسیون هم همه همکاران صنفی این زحمت را برعهده دارند.  قضاوت بسیار کار مشکلی می باشد وتنها کمیسیونی می باشد که بعد از اتمام جلسه مطمعنا یک طرف به خاطر محکوم شدن حتما دوستان بنده را از لطف خود بی نصیب نمی کنند.

اما در کمیسیونهای دیگر مثل فنی – دارایی- بازرسی- آموزش با این مشکلات مواجه نبودیم. در هر صورت دوستان عزیز من در کمیسیونها بیشترین تلاش خود را بکار گرفته اند تا با کمترین تنش کمیسیونها را مدیریت نمایند وتمام وقت خود را برای کمک به صنف به کار بسته اند تا این صنف در تمام نهادها- سازمانها- ارگان ها واتاق های اصناف در رتبه اول باشند.

پرسنل محترم در قسمت اجرایی نیز تمام تلاش خود را بخاطر رضایت مراجعین محترم بکار بستند تا اعضاء صنف در صورت هرگونه مشکلات بیرونی در زمان خروج از اتحادیه با لبخند خارج شوند که این یکی از افتخارات اتحادیه می باشد. همه ما در اتحادیه به صورت یک خانواده هستیم .

پرسنل اتحادیه ادب، احترام وتکریم ارباب رجوع را جزء وظایف اصلی خود می دانند و بنده وظیفه خود می دانم از تک تک این عزیزان در قسمت اجرایی اتحادیه تقدیر وتشکر نمایم و به خانواده عزیز آنها به خاطر تربیت و جایگاه عظیم خانواده تبریک بگویم و برای تک تک این عزیزان وخانواده های محترم آرزوی سلامتی و تندرستی را از ایزد منان خواستارم.

در پایان برای تک تک شما بزرگواران حاضر در این جلسه آرزوی بهترین ها را برایتان از ایزد منان خواستارم و به شما حاضرین و همه اعضاء صنف پیشاپیش سال جدید را تبریک عرض می نمایم وبرای همه شما از خداوند آرزو می نمایم در کنار خانواده محترمتان سالی پر از نشاط همراه با سلامتی و سالی دور از غم را آغاز و تا پایان سال همیشه بر لبانتان خنده حکم فرماباشد واین انرژی را به دیگران هم به خاطر کشوری شاد انتقال بدهیم. موفق و موید باشید.

در خاتمه بار دیگر از طرف رئیس محترم اتحادیه فناوران رایانه تهران، اعضای هیئت مدیره و پرسنل این مجموعه فرارسیدن نوروز را به همه شما عزیزان تبریک می گوییم.

 

روابط عمومی اتحادیه فناوران رایانه تهران

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 79 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی